مجله مهدی بلاگ

با سلام به همه ي شما وبلاگ نويسان عزيز

از همه ي شما به علت بروز نشدن چند وقته ي اين وبلاگ عذر خواهم. علت، قطعي اينترنت بود كه ظاهرا خدا رو شكر فعلا مشكلش حل شده.البته نقل مكان بنده هم بي تقصير نبود. اميدوارم از اين ساعت به بعد اينترنت هر كسي كه فعاليت ديني مي كنه، مثل ساعت كار كنه.

با تشكر مديريت مجله ي مهدي بلاگ


نوشته شده در پنج شنبه بیست و هفتم تیر 1392 ساعت 16:43 توسط مجله مهدوی | سلام
طبقه بندی: اخبار 

تخریب گلدسته و گنبد حرم حضرت سکینه (سلام الله علیها) توسط افراد مسلح سوری+ تصویر

حضور افراد مسلح در داخل حرم حضرت سکینه در داریا در حومه دمشق و درگیری آنها با ارتش سوریه به تخریب شدن گلدسته‌ها و گنبد و دیوارهای این حرم منتهی شد.گروه‌هایی از افراد مسلح در داخل حرم حضرت سکینه در داریا در حومه دمشق تمرکز یافتند و درگیری آنها با ارتش سوریه به تخریب بخش‌هایی از این حرم منتهی شد.

SHIA-NEWS.COM شیعه نیوز:

به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از فارس، افراد مسلح پیشتر گلدسته‌ها و گنبد این حرم را با شلیک خمپاره تخریب کردند و بخش‌هایی از دیوارهای این حرم را تخریب کرده تا تک‌تیراندازان بتوانند از آنجا ارتش سوریه را که در اطراف حرم مستقر شده هدف قرار دهند.


گروه خنثی سازی ارتش سوریه، دها بمب را که افراد مسلح در اطراف حرم حضرت سکینه قرار داده‌اند را خنثی کردند، این در حالی است که افراد مسلح ده‌ها بمب در داخل حرم قرار داده تا هنگام عقب‌نشینی از آن ،‌ اقدام به منفجر کردن آنها بکنند.افراد مسلح بارها از نیت خود برای تخریب و نابودی حرم حضرت سکینه (سلام الله علیها) در این منطقه خبر داده بودند.عاملی که پیشروی ارتش سوریه در این منطقه را با مشکل مواجه کرده، وجود بمب در اطراف حرم و حضور گسترده تک تیراندازان در داخل حرم است.

در آخر از وبلاگ غریب که این خبر را جهت اطلاع رسانی در وبلاگشان گذاشته اند، تشکر می کنم.


نوشته شده در چهارشنبه بیست و پنجم بهمن 1391 ساعت 10:15 توسط مجله مهدوی | سلام
طبقه بندی: اخبار 

مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
By Ashoora.ir & Night Skin