مجله مهدی بلاگ

ملاحبیب الله، که از متقین و مردی مورد اعتماد ، مؤذن مسجدی بود که مرحوم حاج سید محمد صادق قمی (ره) آن را تاسیس کرد. ایشان فرمود:
« عادت من این بود، که یک ساعت قبل از طلوع فجر، به مسجد می آمدم و نافله شب را در آن جا می خواندم و وقتی هوا گرم می شد بر پشت بام مسجد بجا می آوردم و بعد از خواندن نافله بر سطح ایوان مرتفع مسجد می رفتم و قبل از اذان قدری مناجات می کردم. وقتی که صبح می شد اذان می گفتم و برای نماز پایین می آمدم.
این برنامه را نزدیک به بیست سال اجرا می کردم. شبی از شبها که تاریک بود و باد می وزید، بنابر عادت به مسجد آمدم. دیدم در مسجد باز است و یک روشنایی در آن جا دیده می شود...

مشاهده ادامه مطلب

با تشکر از وبلاگ تبیان مهدویت (روشنگری مهدویت)


نوشته شده در دوشنبه بیست و هشتم شهریور 1390 ساعت 12:55 توسط مجله مهدوی | یک سلام

بر چهل ویژگی و خصلت با من بیعت کنید من هم ده شرط به شما می سپارم اینگونه یاران امام مهدی (علیه السلام)با ایشان بیعت می کنند :
دزدی و سرقت نکنند ، مرتکب زنا نشوند ، کسی را نکشند ، حریم شخص محترمی را هتک نکنند ، مسلمانی را سب و دشنام ندهند ، به منزلی هجوم نبرند ، کسی را جز به حق کتک نزنند ،بر اسب و حیوانات ضعیف سوار نشوند ، خود را به طلا نیارایند ، لباس خز نپوشند ، حریر نیز نپوشند ، کفش با صدا به پا نکنند ، مسجدی را خراب نکنند ، راه را بر کسی نبندند ، به یتیم ظلم نکنند ،راه ها را نا امن نکنند ، مکر و حیله ننمایند ...

مشاهده ادامه مطلب

با تشکر از وبلاگ سلوک انتظار


نوشته شده در شنبه دوازدهم شهریور 1390 ساعت 15:23 توسط مجله مهدوی | 4 سلام

روايات زيادي در خصوص حوادث آخرالزّمان و عصر ظهور وجود دارد که در آن به ذکر وقايع و بيان مشخّصات شخصيّت‌هاي عصر ظهور پرداخته شده است. بخشي از اين روايات مربوط به علائم آسماني و زميني و بلايا و حوادث ناخوشايندي است که در دوره‌اي قبل از ظهور رخ مي‌دهد؛ نظير جنگ و بيماري‌هاي اپيدمي و طاعون و دسته‌اي از اين روايات به بيان اوضاع اجتماعي و سياسي کشورهاي مختلف اشاره دارد و دسته‌اي نيز شخصيّت‌هاي دوران قبل از ظهور و تا زمان ظهور را تبيين مي‌کند.

مشاهده ادامه مطلب

با تشکر از وبلاگ حس غریب

 


نوشته شده در شنبه دوازدهم شهریور 1390 ساعت 13:54 توسط مجله مهدوی | یک سلام

مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
By Ashoora.ir & Night Skin